International
« normal görünüme dönKREDİ KARTI KAMPANYALARI - Yazıcı Sayfası Görünümü Yazdır

KREDİ KARTI KAMPANYALARI

World'e özel peşin fiyatına 12 taksit!

30 Ekim 2018 tarihine kadar, World Kart'ınızla İstikbal’de yapacağınız alışverişlerinizde vade farksız 2 - 6 taksitli işlemlerde +6 taksit fırsatı!

 

Kampanya detayları:

  • 2 Temmuz - 30 Ekim 2018 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan İstikbal mağazalarından yapacağınız vade farksız 2 ve 6 arası taksitli alışverişlerinizde, artı 6 taksit imkani sunmaktadır.

  • Artı taksit ilavesiyle taksit sayısı 12 taksit ile sınırlıdır.

  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.Site Haritası