International
« normal görünüme dönKREDİ KARTI KAMPANYALARI - Yazıcı Sayfası Görünümü Yazdır

KREDİ KARTI KAMPANYALARI

Axess'e özel peşin fiyatına 12 taksit!

30 Haziran 2018 tarihine kadar, Axess Kart'ınızla İstikbal’de yapacağınız alışverişlerinizde vade farksız 2 - 6 taksitli işlemlerde +6 taksit veya 10 taksitli işlemlerde 2 ay erteleme fırsatı!

 

Kampanya detayları:

  • 1 Nisan -30 Haziran 2018 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan İstikbal mağazalarından yapacağınız vade farksız 2 ve 6 arası taksitli alışverişlerinizde, artı 6 taksit veya vade farksız 10 taksitli işlemlerde 2 ay erteleme imkani sunmaktadır.

  • Artı taksit ilavesiyle taksit sayısı 12 taksit ile sınırlıdır.

  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir.

  • Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.

  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Site Haritası