International
« normal görünüme dönBacksense Yatak - Yazıcı Sayfası Görünümü Yazdır

Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Backsense Yatak - İstikbal
Sayfa Linki:
http://istikbal.com.tr/yatak-ve-baza/therapedic/backsense-yatak
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
   

Fiyat Listesi - Backsense Yatak

Therapedic serisinin Backsense yatağı fizik sağlığınız düşünülerek tasarlandığı için bedensel uyumlu, konforlu daha da önemlisi sağlıklı bir uyku sunuyor.

Güzel sabahlar, sağlıklı uykuyla başlar.

Therapedic serisinin Backsense yatağı fizik sağlığınız düşünülerek tasarlandığı için bedensel uyumlu, konforlu daha da önemlisi sağlıklı bir uyku sunuyor.
Backsense’de bulunan Hour Glass teknolojisi, tüm gece boyunca %18 omuz ve kalça, %13 bel bölgenizi destekliyor. Çift katlı yay sistemiyle vücudunuzun ihtiyacı olan en uygun uyku ortamını oluşturuyor. Bu eşsiz uyku sayesinde, geceniz deliksiz bir uyku ile geçiyor. Backsense yatakta konforu HourGlass malzeme ve micropocket yay ile desteklenmiş sabit ped bulunmaktadır. SL kesintisiz yay sistemi ve özel kesim kenar destek süngerleri ile yataktaki konfor üst seviyeye çıkarılmıştır.
Konforunuz kadar gözünüze de hitap eden, yatak kenarlarında kullanılan tay tüyü kumaşı ve deri kulpları ise yatağa ayrı bir hava katıyor.
 


Yatak Özellikleri

30 Gün Mutluluk Garantisi

Sadece İstikbal’de bulabileceğiniz bir satış sonrası hizmeti. 30 gün deneme süresinde memnun kalmadığınızda iade edebilirsiniz.

SL Kesintisiz Yay Teknolojisi

Tam ortopedik ve sert yatak isteyenlerin tercihidir. Diğer sistemlere göre iki kat fazla yay kullanılarak, yatağın vücudun daha fazla bölgesine teması sağlanır. Yaylar kesintisiz olarak birbirine bağlanarak aynı anda ve aynı dirençte hareket eder ve deforme olmaz. Yüksek süspansiyonlu bu sistem, Türkiye’de sadece İstikbal yataklarında kullanılmaktadır. Bu sistem, İstikbal’in Orgaflex, Doubleform, Stress Free, Sleeplex, Comfort ve SL Optimal yataklarında bulunmaktadır.

Ürün Ölçüleri

Therapedic

Site Haritası