International
« normal görünüme dönZenit Yemek Odası Takımı - Yazıcı Sayfası Görünümü Yazdır

Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Zenit Yemek Odası Takımı - İstikbal
Sayfa Linki:
http://istikbal.com.tr/yemek-odalari/yemek-odalari/zenit-yemek-odasi-takimi
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
   

Fiyat Listesi - Zenit Yemek Odası Takımı

  • Zenit Yemek Odası Takımı Zenit Yemek Odası Takımı
  • Zenit Yemek Odası Takımı Zenit Yemek Odası Takımı

 Zenit Yemek Odası Takımı, Büfe, Büfe Aynası, Vitrin, Gümüşlük, Compact Vitrin, Kitaplık, Kitabeli Masa ve Sandalye ünitelerinden oluşmaktadır.

BÜFE : ünıte çekmecelı ve kapaklı olarak tasarlanmış olup; gövde de ceviz, kapak ve çekmece krem renk kombınasyonlarında tasarlanmıştır. ünitenin üst kısmında çekmece alt kısmında ise kapak uygulaması bulunmaktadır. kapak üzerinde derinlik oluşturulmuştur. Derinlik içerisinde boyalı cam uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Ayrıca kapak yüzeyinde dekoratıf ince şerit mevcuttur. kapak iç dizaynında depolama amaçlı 1'er adar raf bulunmaktadır.

VİTRİN : Düz bir formda tasarlanmış olan ünite panel ve cam bölmeli kapaklardan oluşmaktadır. Gövde de ceviz, kapakta krem kombinasyonlarında kullanılmıştır. Sağ ve sol panel kapak ortasında derinlik oluşturulmuştur. Derinlik içerisinde boyalı cam uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Cam kapakta kanal uygulaması kullanılarak kulplar desteklenmiştir. Kapak iç dizaynında depolama amaçlı 3 adet raf bulunmaktadır.

GÜMÜŞLÜK : Düz bir formda tasarlanmış olan ünite panel ve cam bölmeli kapaklardan oluşmaktadır. Gövde de ceviz, kapakta krem kombinasyonlarında kullanılmıştır. Panel kapak ortasında derinlik oluşturulmuştur. Derinlik içerisinde boyalı cam uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Cam kapakta kanal uygulaması kullanılarak kulplar desteklenmiştir. Kapak iç dizaynında depolama amaçlı 3 adet raf bulunmaktadır.

COMPACT TV ÜNİTESİ: Ünite raf, çekmece ve kapaklardan oluşmaktadır. Ünitenin alt sağ ve solda kapaklı bölme olup; iki kapak arasında çekmeceli bölüm bulunmaktadır. İki çekmecenin arasında dvd, vcd, uydu alıcısı konulabilmesi için boş alan bırakılmıştır. Ünitenin üst kısmında eşyaların konulabilmesi için kalkar kapaklı ve raflı bölüm yer almaktadır. Kalkar kapak ortasında derinlik oluşturulmuştur. Derinlik içerisinde boyalı cam uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.

KİTAPLIK: Düz bir formda tasarlanmış olan ünite kapaklı ve raflı bölümlerden oluşmaktadır. Gövde de ceviz, kapakta krem renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Kapak takım formuna uygun olarak tasarlanmış olup; kapak ortasında derinlik oluşturulmuştur. Derinlik içerisinde boyalı cam uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Kapak iç dizaynında ise raflı kullanım alanı mevcuttur.

KİTABELİ MASA: Masa kitabeli olarak tasarlanmış olup; tasarımında üst tabla, kitabe ve yan kayıtlar ceviz, ayaklarda ise krem renk kombinasyonu kullanılmıştır. Ayaklar L şeklinde olup; yukarıdan aşağıya doğru daralarak açılı forma sahiptir.

Ekstra Özellikler

Aydınlatma Sistemi

Ürünlerin görüntüsüne farklı bir hava katan LED aydınlatma sistemi

Dokunmatik Aydınlatma Kontrol

Ürün üzerindeki aydınlatma sistemlerini tek dokunuşla kapatıp açabilirsiniz.

TSE - E1 Standardı

Türk Standartları Enstitüsü E1 uygunluk belgesine sahip, insan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen malzeme kullanımı

Kapak Stoplama Sistemi

Kapakların daha yumuşak kapanmasını sağlayan stoplama mekanizması

Temperli Cam Sistemi

Normal camlara göre daha dayanıklı, kırıldığı zaman zar büyüklüğünde çok küçük ve daha az keskin parçalara ayrılan yaralanma riskini azaltan cam.

Ürün Ölçüleri

  • Büfe

  • Büfe Aynası

  • Gümüşlük

  • Yemek Masası (Kitabeli)

  • Compact TV Ünitesi

  • Sandalye (2 Adet)

  • Raflı Ünite

Site Haritası